Arama
Filters

Sabit Don Pervanesi

Sabit don pervanesi, tarımsal alanları olumsuz olarak etkileyen ve etkisi altına alan don olaylarından etkilenmemek için kullanılan bir üründür. Don olayları nedeniyle her yıl binlerce milyar dolar çiftçiler zarar görmektedir. Bu zararların önlenmesi için don pervaneleri üretilmektedir. Firmamız tarafından üretilen don pervaneleri arasında belirli alanlarda kullanılmak için sabit modellerde satışa sunulmuştur. Özellikle sıcaklıklarda gün içerisinde belirli zamanlarda düşüş görülmektedir. Sıcaklığın düşmesi ile birlikte tarım ürünleri büyük ölçüde zarar görmekte ve tarımsal verim düşmektedir. Tarımsal olarak verim sağlamak ve ürünlerin zarar görmemesi için firmamızdan don pervanelerini tercih edebilirsiniz.

 

Sabit Don Pervanesi Avantajları

Don olaylarından korunmak için bazı ürünler tercih edilmektedir. Sabit don pervanesi çiftçilere birçok avantaj sağlamaktadır. Bunlar; Bu pervaneler ile

  •          Çiçeklerin toz ve polen aktarım süreci kısalır.
  •          Serinleme için kullanılmaktadır.
  •          Meyve ve sebzelerde görülen güneş yanıkları için kullanılmaktadır.
  •          Bahçe ve tarlalarda bulunan havanın soğutularak, erken uyanmasını önlemek için de tercih edilmektedir.
  •          Meyveleri dalında kurutmak için kullanılmaktadır.

Bahçe, tarla ve sera gibi alanlarda kullanılan pervaneler ile sonbahar ve kış aylarında ürünlerinizi olumsuz hava koşullarından zarar görmesini engelleyebilirsiniz.

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına