Arama
Filters

Mobil Don Pervanesi

Genel olarak hasat yapılmadan önce meyveleri dalında kurutmak ya da serinletmek için, meyvenizin ömrünü arttırmak için de mobil don pervanesi kullanılmaktadır. Yazın en sıcak günlerinde %15'i aşan süt ve et kaybının önüne geçmek ve dışkıyı hızlı şekilde kurutmak amacıyla da kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra bahçedeki bağıl nemi ve sıcaklığı kontrol ederek meyve kalitesini artırmaktadır.

Ortam nemine ve sıcaklığına müdahale ederek meyve ikizlemesinin önüne geçilmektedir. Mantar kontrolü sağlamak için ortam nemini düşürür ve ağaçlarınızı kurutur. Firmamızda üretilen ve satışa sunulan tüm mobil don pervaneleri son kalite malzemeler kullanılarak üretilmektedir.
Mobil pervaneler İstenen durumlarda ortam soğutması sağlayarak ısı birikimini baskı altına alıp, üretici tasarrufunda geçicilik sağlayabilir.

Tipik örnek mevsim normallerinden sıcak geçen şubat ayında en sıcak günlerde bahçede soğutma sağlayarak ağaçların erken uyanması önlenebilir. Doğadaki dengesizlikleri dengeye oturtabilmek, zaten başlı başına bir don mücadelesidir. Firma olarak ekonomik fiyatlarla mobil don pervanesi satış gerçekleştirmekteyiz. 

Olarak görüntüle Kafes Liste
Göre sırala
Görüntüle Sayfa başına